Contact

Contact | de mensen

Joop van Zanten Staalservice beschikt over een team van betrokken vakkundige vaste medewerkers.

 

Mocht u prijs stellen op een bezoek voor het bespreken van een offerte, evalueren van een geleverde opdracht: belt u dan 0318 – 531770 vraag naar André Korthout, Heico van der Meulen of een andere collega.

Reactie op uw aanvraag.
Het streven van de medewerkers op afdeling verkoop is om uw aanvragen zo snel mogelijk te beantwoorden. U mag van ons verwachten dat wij reageren voor of op het moment dat u de offerte wenst. Graag aangeven op de aanvraag.

Doelstelling van de afdeling is om minimaal 80% van de aanvragen binnen 24 uur afgehandeld te hebben.

Om u nog sneller en beter van dienst te zijn m.b.t. vragen en/of opmerkingen, kunt u rechtstreeks contact opnemen met de medewerkers.

Algemeen |  0318-531770  |  administratie@joopvanzanten.nl

Rob Dekker |  0318-531770  |  rob@joopvanzanten.nl

Heidi Heikamp |  0318-531775  |  heidi@joopvanzanten.nl

Johnathan Jacobus |  0318-531770  |  johnathan@joopvanzanten.nl

Jan Beukhof |  0318-531770  |  jan@joopvanzanten.nl

Algemeen  |  0318-531770  |  info@joopvanzanten.nl

Certificaten |  certificaten@joopvanzanten.nl

Lia van Wely  |  0318-531770  |  lia@joopvanzanten.nl

Ria van Zanten  |  0318-531770  |  ria@joopvanzanten.nl

Algemeen |  0318-531777  |  planning@joopvanzanten.nl

Mark Schuil |  0318-531770  |  mark@joopvanzanten.nl

Elbert van Zanten |  0318-531777  |  elbert@joopvanzanten.nl

Algemeen |  0318-531770  |  verkoop@joopvanzanten.nl

Erik van Deelen |  0318-531770  |  E.vanDeelen@joopvanzanten.nl

Erik van Erven |  0318-531770  |  erik@joopvanzanten.nl

Linda Heusinkveld |  0318-531770  |  Linda@joopvanzanten.nl

André Korthout |  0318-531770  |  andre@joopvanzanten.nl

Martine Koumassa |  0318-531770  |  martine@joopvanzanten.nl

Heico van der Meulen |  0653673575  |  heico@joopvanzanten.nl

Sylvie Mooijekind |  0318-531770  |  sylvie@joopvanzanten.nl

Simone Selhorst|  0318-531770  |  simone@joopvanzanten.nl

Florus Drost |  0318-531770  |  florus@joopvanzanten.nl

Michael van Ommeren |  0318-531770  |  michael@joopvanzanten.nl

Meeuwis Zandsteeg |  0318-531770  |  meeuwis@joopvanzanten.nl

Johan van Zanten |  0318-531770  |  johan@joopvanzanten.nl

Martijn van Zanten |  0318-531770  |  martijn@joopvanzanten.nl